Na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie odbyła się Modlitwa Pożegnania Dzieci Utraconych

Jesteśmy po pierwszej stacji modlitewnej podczas której pożegnaliśmy przed kremacją Nasze Utracone Dzieci. Ze szczecińskich placówek medycznych zgodnie z wolą rodziców zostało przekazanych 41 ciał dzieci.

Pragniemy przeprosić za przesunięcie godziny rozpoczęcia tej modlitwy. Zostaliśmy zaskoczeni zaistniałą zmianą zupełnie niezależną od nas, o której dowiedzieliśmy się tuż przed rozpoczęciem modlitwy.

Dziękujemy za liczną obecność rodzicom, którzy towarzyszyli swoim Utraconym Dzieciom. Dalsze uroczystości pogrzebowe odbędą się już jutro o godz. 14:00 na Cmentarzu Zachodnim przy ul. Bronowickiej przy Grobowcu Dzieci Utraconych.

Msza Święta w intencji Rodziców Dzieci Utraconych odbędzie się o godz. 18:00 w parafii św. Rodziny na ul. Królowej Korony Polskiej 28. Eucharystia poprzedzona będzie modlitwą różańcową prowadzoną przez Rodziców po stracie.

Po uroczystościach w kościele serdecznie zapraszamy na spotkanie w gronie Rodziców po Stracie, by doświadczyć, że nikt z nas nie musi pozostać sam w przeżywaniu tego cierpienia. Spotkanie dla Rodziców po Stracie Dziecka odbędzie się w siedzibie Poradni Donum Vitae al. Wojska Polskiego 96/3.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*