Trwają zapisy na kolejną edycję kursu dla narzeczonych w Poradni Donum Vitae! Zgłoś się już dziś!

13-go września rozpocznie się kolejna edycja kursu dla narzeczonych w naszej Poradni. Jeśli planujesz ślub i pragniesz zaangażować się w przygotowanie do przyjęcia sakramentu małżeństwa, nie zwlekaj i zgłoś się już dziś. 

Kurs dla narzeczonych stworzony przez zespół Poradni Donum Vitae jest częścią całościowego przygotowania do sakramentu małżeństwa. Chociaż nie jest prowadzony przy żadnej parafii, a jego koordynatorem jest Fundacja Donum Vitae, posiada akredytację Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej.

Świadectwo jego ukończenia jest honorowane we wszystkich parafiach.  Jest on formą realizacji konkretnej misji i zadania w Kościele, jednak organizacyjnie opiera się na obowiązujących w Polsce zasadach świadczenia usług, stąd też obowiązuje opłata za kurs według aktualnego cennika znajdującego się na stronie Poradni.

W kursie uczestniczyć mogą wyłącznie pary narzeczeńskie. Ze względu na specyfikę prowadzonych spotkań i warsztatów, nie ma możliwości indywidualnego udziału. Jednak opłatę za kurs każde z narzeczonych wnosi indywidualnie oraz świadectwo ukończenia kursu wystawiane jest na każdego z narzeczonych osobno.

Kurs obejmuje 10 spotkań ze specjalistami w swoich dziedzinach.  Tym razem, wyjątkowo, proponujemy formę skondensowanego kursu weekendowego. Pomimo, że będzie intensywnie, kurs obejmował będzie taki sam program jak w przypadku kursów wcześniejszych.

Specjaliści prowadzący poszczególne bloki tematyczne są profesjonalistami w swoim temacie – posiadają odpowiednie wiedzę i doświadczenie, aby uzbroić Was w niezbędne informacje i narzędzia na dalsza wspólną drogę. Zaznaczamy jednak, że kurs nie obejmuje 3 obowiązkowych spotkań w Katolickiej Poradni Życia Rodzinnego z Doradcą Życia Rodzinnego.

 

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza dostępnego pod linkiem podanym poniżej. Otrzymają wówczas Państwo e-mail potwierdzający przyjęcie zgłoszenia i zostaną poproszeni o uiszczenie opłaty za kurs. Prosimy także o przesłanie potwierdzenia uiszczenia opłaty (na adres: rejestracja@poradniadonumvitae.pl).

 

 Zgłoś się na kurs wypełniając formularz kontaktowy!

? TERMIN: 13-go do 15-go września. Rozpoczynamy w piątek o 17-stej. Zakończenie w niedzielę o  15.30.

? 10 spotkań w siedzibie Fundacji Donum Vitae w Szczecinie ul. Wojska Polskiego 96. Koszt uczestnictwa to 100zł od osoby

? nr tel: 882 024 488  email: rejestracja@poradniadonumvitae.pl

? profesjonalna kadra

? kameralna atmosfera

? inspirujące spotkania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*